Jdi na obsah Jdi na menu
 


pro Klapču k svatbě

5. 7. 2009

 

„Kde sakra je?“ Zasténám jsem. Deidara pokrčí rameny. ´To mi ještě chybělo.´ Raději zkontroluji hosty. Nalevo sedí vždy strana ženicha. Sedí tam Konan s přejícným úsměvem, Pein, Hidan, který nadává jako vždy, Kakuzu, který nadává, jak se svatba prodraží, duch Sassoriho a...

„Deidaro, je nutný, aby tu byl Tobi?“ Podívám se na blonďáka, který ani ve svatební den neodložil svůj culík.

„Je. Málem nás vytopil, když zjistil, že ho s sebou nechci vzít.“ Pokývá hlavou.

„No, co mám s tebou dělat? Ale jestli něco rozbije...“ nechám vyznít větu do ztracena. V tom do sálu vejde Itachi a sedne si na své místo po levé straně. Podívám se na něho. Otočí se na mě s pohledem vraha.

„Proč zrovna já???“ Zakňourám potichu a v tuhle chvíli opravdu postrádám svého Gaaru. Pomalu se vydám směrem k Itachimu.

Sedu si vedle něj, ale on si mě nevšímá.

„Odpusť Itachi, ale Klapča použila opravdu důrazné přesvědčovací prostředky.“ Otřesu se při vzpomínce na katanu pod krkem mého milovaného písečného ninji - manžela.

„Tohle je neodpustitelná zrada.“

„Já vím, ale měl bys vědět, že ač já tomuhle brajglu velím, vymyslela ho Klapinčinčinetka.“

„Ale proč Deidara?“ Zajímá se zlomeně.

„Nevím, bráško, asi se s ním jednodušeji manipuluje, než s tebou.“ Pokrčím rameny a obejmu ho.

„A teď musím jít. Musím zkontrolovat tenhle brajgl.“ Rozhodím rukama.

Přemístím se zase dopředu a prohlížím si stranu nevěsty. V prvních řadách sedí naše milé yaojistky. Terkic, Majka, Naru-san, Lilirose, Kagome-chan...a yaoijista Gaara z Pouště. Za nimi Sasuke s Narutem. Můj druhý bráška překonal pomstychtivý stav a neutočí na Itachiho...možná za to může Naruto, který je na něj nalepený, co to jde. Potom Neji, Kiba a Ten Ten.

„No snad jsou všici.“ Zamumlám si pro sebe. Do dveří vrazí Gaara a „nenápadně“ se posadí dozadu.

Najednou se za mnou nalevo ozve vřískot. Přejedu si rukou po obličeji a nechám si svoje fialové vlásky spadnout přes obličej. Sjedu po skleněné stěně k zemi.

„Proč se Klapča nutně musí vdávat v ZOO u klece s paviány vedle výběhu lvů?“ Zakňourám. „Dobře, dobře. Seber se, velíš tomu tady, jo? Ty se lvů nebojíš, takže to zvládneš.“ Seberu se z podlahy.

„Tak fajn, kdo z Vás jde Klapče za svědka?“ Přihlásí se snad všechny autorky. „Bezva.“ Zabrblám a namátkou vyberu Terkic, protože je na kraji. Vzrůstající nepokoj uklidním se slovy: „Na hostinu jdete všichni.“ Uklidní se a já jdu najít Deidarova svědka.

Velice neochotně se přihlásí Pein. Zhluboka se nadechnu a jdu se navléci do oddávacího kostýmu.

„Až to skončí, zabiju tě ještě před svatební nocí!“ Vrčím si pro sebe, zatímco se oblékám.

Zaskočím za nevěstou, která se za asistence svých dvou klonek obléká. Prohlédnu si jí. Vlasy má rozpuštěné a má v nich takovou tu kytku...jak se sakra menuje??? Jo...růže. Místo své obvyklé garderóby má na sobě bílé šaty s nabíranou sukní.

„Můžeš si říct, proč sis jako oddávající vybrala mě???“ Syknu. Klapča se nevinně usměje.
„Ani ti nevim, asi protože jsem věděla, že tě to nas...štve.“ Rezignovaně pokrčím rameny.

„Tak se připrav...a kde jsou vlastně drůžičky?“ Ze skříně vylezou zhulená Riuu a Leenalee v modrých drůžičkových šatech. Radši ani nechci vědět, co tam dělaly(ouu, tim nic nenaznačuju, prostš parodie, jo? klid). Vrazím jim do rukou hodně silný kafe a jdu si stoupnout na svoje místo, kde už postává značně nervózní Deidara ve fraku.

„Přijde, že jo?“ Zeptá se mě roztřeseně.

„Určitě...jinak ji přerazím jak Orochimara, že jsem všechny tyhle kraviny zařizovala zbytečně.“ Řeknu povzbudivě.

V tu chvíli začne hrát BAKA song a nevěsta...

„Co to zas je?!“ Zařvu a písnička ztichne.

Začne hrát opening z Vampire Knight a nevěsta vchází do uličky. Stihnu jí věnovat vražedný pohled typu: , To ti neodpustím, taková šaráda a ještě jsem se porafala s Itachim!´ A pak už se jen kouzelně usmívám. Za nevěstou se potácejí drůžičky a statečně se snaží neupadnout a neroztrhnout vlečku, kterou nesou. V tom zařve lev, až všichni nadskočí a drůžičky vlečku stejnak roztrhnou.

Klapča se zářivě usmívá a usmívat se začne i ženich. Teď už jen doufá, že mu nevěsta od oltáře neuteče. Ta na to ovšem nevypadá, už kvůli tomu, že má jehlové podpatky.

„Tak fajn. Drazí a milovaní hosté, sešli jsme se zda, abychom zmrv...spojili životy těchto dvou mladých...eh..lidí, Deidary a Klapči. Hele, lidi, doufám, že si dáte pozor, jo? Zatím nechci hlídat malá Deidarátka a Klapčátka, okej? Dobře, přikročme k obřadu.

Deidaro, opakuj: Slibuji, že s Klapčou budu sdílet duši, tělo, dům i peníze(Kakuzovi zasvítily oči) a to ve zdraví i nemoci, přičemž zdraví je dost na hraně, v bohatství i chudobě, přičemž bohatství není zas tak slavný. Dám na ní pozor, aby jí nějaký ANTIyaoijista nezabil. (Deidara zopakoval)

Hodnej kluk.

A teď ty, Klapčo: Slibuji, že s Dediarou budu sdílet duši, tělo, dům i peníze a to ve zdraví i nemoci, přičemž zdraví je dost na hraně, v bohatství i chudobě, přičemž bohatství není zas tak slavný. Budu na něho dávat pozor, aby se sám nevyhodil do vzduchu a nenechám ho zabít Tobiho. (Klapča zopakovala)

Hodná holka.

Pokud má někdo námitky proti tomuto sňatku, ať se vyžvejkne, nebo drží hubu a krok.“

Naruto se přihlásí.

„Ano, Naruto?“ Zeptám se trpělivě.

„Zkouším, jestli to funguje.“ Pokrčí nevinně rameny.

„Bezva, někdo jiný má námitky? Nemá? Skvěle, pokračujeme.

Klapčo, bereš si Deidaru za svého právoplatného muže? A tím právoplatného myslím, že ho nebudeš podvádět a tím lámat Itachiho srdce!“ Lehce výhružný podtón schovám do úsměvu, který by mi záviděl i Gai-sensei.

„Ano, beru.“

„Deidaro, bereš si Klapču za svou právoplatnou manželku?“

„....Ano, beru.“

„Jseš si jistej???“ Podívám se na něho zkoumavě a uhnu špičce Klapčiny lodičky. Deidara přikývne.

„No, jak myslíš. Vyměňte si prstýnky...(vyměňují si prstýnky)...Deidaro, můžeš políbit nevěstu.“ Po polibku chytnu jejich ruce.

„Co Jashin spojil, Bůh nerozděluj.“ Usměji se, z toho usmívání mě začíná bolet pusa. Všichni začnou jásat a vším tím jásotem pronikne Narutovo:
„A teď na hostinu!“

„Ne, teď se bude házet kyticí.“ Usměje se Klapča a Naruto mě dotáhne mezi čekající.

Pohotově uhnu před přesně mířenou kyticí...vdávat se mi nechce.

A kdopak kytici chytil? Nikdo. Naruto, který stál hned za mnou, s ní dostal do obličeje. Všichni jsme začali tleskat a Sasuke si k sobě Naruta přitáhl.

„A teď na hostinu!“ Zavelím a vedu je pryč ze ZOO. Alespoň, že Klapča netrvala na exotických zvířatech na hostinu, to už bych asi nezařídila.

Usadím je podle zasedacího pořádku a odškrtnu si položku na seznamu.

Všichni začnou jíst a pít až do večera.

Pak tuhle malou sešlost rozpustím a pošlu je domů. Pak se rozloučím s novomanžely a odcházím.


PS: Pozor si nedali a hádejte, kdo hlídal Deidarátka a Klapčátka? Samozřejmě já.


„A teto, jak to bylo s tou svatbou táty a mámy?“ Zatahá mě za rukáv Klapča5.

„Teď jsem to dovyprávěla Deidarovi3.“ Zasténám.

„Ale já to ci taky slyšet!“ Dupne si Klapča5 a hned se tam seběhnou ostatní děcka.

„Tak dobře, když se Vaše maminka a tatínek brali...“ ´To máš u mě, Klapčo, jednoho krásného dne tě...´

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

O_O

(Gaara z púšte, 15. 7. 2009 16:30)

OMG...aj ja tam hrám...som slávny :-D...a tá Riuu a Lenalee ma dostali...že zhúlené :-D...nič v zlom prosím...a vidím že tam boli aj známe tváre ako Terkic,Kagome,Narusan,Lilirose aj Majka...no super...skoro sa mi od smiechu zastavilo srdce :-D...takéto veci by som nemal radšej čítať...lebo kto bude potom za mňa písať poviedky OMG :-D...ale bolo fakt super :-D

LOL!!!

(Klapča, 6. 7. 2009 16:54)

To bylo gooood!!! Ale to, že Deidaru nebudu podvádět, bych nikdy nezopakovala!!! :D Bo Itachi je Itachi... Svést dokáže každýho... (Jen se mnou to myslí vážně xD)

wow!!!!!!!!!!!

(Riuu, 6. 7. 2009 12:04)

Páni zdá se, že se tu utvořila svatbo mánie:D Tohle bylo ale vážně pěkné!!:Da ty obrázky:D taky skvělí!!chválím!!!

Kyaa!

(Lenalee Uchiha, 6. 7. 2009 4:38)

Itachii! Pekna povidka, ale Itachi je muj manzel. A ja si ho hlidam!
Vase ne-majetnicka Lenalee Uchiha :-)

XDD

(terkic, 5. 7. 2009 23:47)

ty mi ale dáváš zabrat víš o tom?:D no ale budiž, něco se ti pokusim sesmolit:)

:-D

(terkic, 5. 7. 2009 23:27)

promiň, to sem nevěděla:D no já taky budu ještě psát jednu klapče a tam už budeš s Gaarou a bude to tomu tak nějak odpovídat:D jinak z povídky sem jako vždy nemohla a málem sem se tu počůrala smíchy:D jen tak dál:)