Jdi na obsah Jdi na menu
 


od Majky

23. 7. 2009

Hostina. Jídlo. Písek. Tak by se dal popsat oběd novomanželů a jejich 500-ti přátel. Proč?? Pravda, Mono-chan mi dala na starosti právě jídlo. Naruko-chan měla zase na plánování obřad. Chudák oné-san. Ale tohle ti nedaruju, Mono-chan! A Gaara...tomu to taky nedaruju! Přemluvil mě, ať je oběd na poušti, prej že je tu vždycky krásnej výhled! Vrr! Kdyby tu nebyl můj Ryu-chan, asi bych se složila! Ještě jednou se podvívám jestli tu jsou všichni a s nechutí konstatuju, že jo. Novomanželé sedí vepředu, po pravici strana nevěsty, po levici strana ženicha.  

Na straně Mono-chan je Terkic-chan, pořád pokukující po Narutovi, Riuu-chan, pořád pokukující po Kakashim, Naruko-chan, pořád zlostně pokukujíc po Mono-chan,  Já, pořád zlostně se dívajíc stejným směrem,  můj Ryuu-chan, koukající se hladově na jídlo, Klapča, držící se pevně Deidary, na vodítku držícího Tobiho, Lenalee-chan s Itachim, vizitka Naru-san *je přeci na dovolené, nebo ne??* , vizitka Aj-chan * ta je přece na táboře* ,  opilá Lordqaa a zpívající Iruka-sensei s Kakashim-senseiem, tancující na stole. Na další sešlost ze strany Mono-chaniny už nemám sílu se ani podívat.


A na straně Gaary je nikdy nekončící taneční duo sourozenci Sabaku, opíjející se do němoty, jelikož přišly o jednoho člena, zástupci Konohy, Naruto se Sasukem....kteří právě zalezli pod stůl, radši se ani neptám, co šli dělat, Kakashi s Irukou, kteří právě lezou na stůl, taky radši nechci vědět, co jdou vyvádět, Hinata, předvádějící stryptíz,  Konohamaru, zkoušející s Moegi kankán, zpívající Shino, žebrající Sasori *kde ten se tam vzal??* a Sakura zavřená v kleci. Já věděla, proč jí koupit. Dál už se radši nedívám.Právě to chci vzdát a jít se oběsit na svojí kabelce, když v tom...přinesou hlavní chod. Tak fajn, nejdřív se najím, než půjdu na onen svět. Hlavním jídlem je zdejší specialita. Sabaku no Kachna. Hladově se na ní sápu a při tom odstrkávám všechny ostatní. Konečně se k ní dostanu a dám si jí půlku na talíř. Ááá vypadá úžasně. Chystám se na první sousto, když v tom...stratila jsem svoje čočky! Kde jenom můžou být?? Lezu na stůl a snažím se je najít, ale marně. Nikde nejsou. Když v tom mě napadne. Moje kachna! Museli spadnout do kachny! Řinu se zpátky dolů a začínám pitvat. Podobrých 20-ti minutách je konečně mám. Ale kachna....radši ani nechtějte vědět, jak dopadla. Když konečně vzhlédnu a nevidím rozmazaně, vlétne mi zrnko písku do oka. Do *******! Já se na to můžu ******! Po chvíli a za pomoci Ryu-chana si to zrnko vytáhnu a rozhlížím se kolem. Všimnu si Gaarového hladového pohledu, mířeného na mě.


Po pár minutách nechápavosti, ale pochopím. On se dívá na mou kachnu! Nejspíš ho zaujmulo to její rozpitvání. Že se nestydí, očumovat cizí kachnu, jen ať si hezky pitvá tu svou! Čekám, že se každou chvílí sesypu, ale díkyjashin už je konec. Shino dospíval, Kakashi a Iruka-sensei dotancovali, všichni leží na zemi a jsou buť opilí, nebo přežraní. Jediní, kdo jsou aktivní jsou Kakashi s Irukou, kteří hrajína stole karty, Klapča s Deidarou, ale ti někam zmizeli, takže nemůžu posoudit, jestli jsou, nebo nejsou aktivní, Sasuke s Narutem, kteří spolu celou dobu skládali pod stolem puzzle, můj Ryu-chan, hledající zbytky jídla a Sasori se Sakurou, kteří se perou a dvě stehna z kachny. Svalím se teda mezi ostatní a přemýšlím. A o čem? Co udělat Mono-chan, Gaarovi, nebo tomu jejich novýmu mazlíčkovi. Jak že se jmenoval?? Myslím, že Tobi. No jo, dárek od Klapči a Deidary. No jo, doufám, že jim to spolu dlouho vydrží, protože já už nechci něco takovýho pořádat!


Pomalu nastal večer a Gaara s Mono-chan už konečně odjeli. A kamže to jeli? Přece na Aljašku, tam je spouuusta zkoumajících objektů. Ač už je pohostině, všichni jsou, tam, kde byli. Na zemi. Pomalu se doplazím k Naruko-chan a při tom jsem minulabrečícího Tobiho, chrápajícího Izuma s Kotetsuem *jak ti se sem sakra dostali??* a Riuu-chan, počítající smutně zrnka písku. Jo a málem bych zapomněla na Uchihu staršího, kterého zaujmula stonožka s jednou nohou. Konečně jsem u N-chan s spolu vymýšlíme, jak se Mono-chan pomstíz, když tu mě to napadlo! Sebereme Gaarovi jeho pitvací sadu 3 v 27 a Mono-chan její zubní protézu! Muhaha, a můžou se těšit!!

Bohužel, má to jeden háček. Ani jedna se nemůžem *a ani moc nechcem* doplazit do Gaarovi ložnice-laboratoře. Jsme totiž moc přežraný. A tak pomalu usínáme pod širákem s našima ďábelskýma plánama, které radši přenecháme až na zítra.A co Gaara s Mono-chan?? Ti si ze svatební cesty přivezli tři vorvaně, čtyři tučňáky, dvojí chřipku a jedno dítě na cestě. Tak ať jim ta výchova jde, já jim totiž v žádném případě nepomůžu!

"Nenenenene, to si hrozně překroutila! Nebyli to tři vorvaně a jedno dítě! ´Majko, ty blbko, to ty děti jsou tři! Ti zmetci vorvani nám tam totiž vůbec nebrali!"  ve stejnou chvíli jsme si povzdychly. Ona začala houpat to jedno a já škrtit ty dvě. A ptáte se, kam se poděl Gaara? Našel zlatý důl, Tobiho. A od té doby nevychází ze své pitevny. No, dalo by se říct, konec dobrý, všechno na *****!
FinXD

                           

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-D

(Gaara z púšte, 26. 7. 2009 14:41)

loooool :-D...ja by som mal prestať čítať vaše poviedky...raz ma to zabije :-D...že špecialita Sabaku no kachna :-D...no já nemám slov :-D...dlho som sa takto nezasmial...musím si utierať slzy z očí :-D