Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ještě jeden způsob 2

10. 4. 2009

 

Si děláte srandu!“ Zakřičela růžovovlasá kunoichi, protože jí ruply nervy. Nejenže si jejich sensei přijde o tři hodiny pozdě, ale ještě jim úplně v klidu oznámí, že jejich tým dočasně končí, i když vlastně ani nezačal.

Nedělám, ty Sakuro se přidáš k týmu 8(Ino, Chouji Shikamaru) a ty Sasuke se přidáš k týmu 10(Shino, Kiba, Hinata). Já mám důležitou práci, až jí vyřídím, budete plnohodnotný tým.“ Oznámil Kakashi.

A co je tak důležitýho?“ Zeptal se Sasuke kousavě.

Nepotřebuješ vědět.“ Řekl Kakashi klidně a zmizel. Vrátil se domů za stále ještě spícím Narutem.

Sasuke se Sakurou se rozešli za svými dočasnými senseii, oba měli náladu pod psa. Sasuke byl naštvaný, že ho nebude trénovat Kakashi, protože věděl, že je hodně dobrej. Sakuře zase vadilo, že nebude se Sasukem.


Kakashi se posadil v Narutově nově zařízeném pokoji(proto se tak zdržel, i když on by se zdržel tak i tak). Dal si záležet, aby pokoj nevypadal jako ten Narutův-chladně a stroze. Celý pokoj byl laděn do světle zelené a oranžové. Nábytek byl za světlého dřeva. Pokoj byl jednoduchý a přesto útulný. Na dřevěné podlaze bylo několik oranžových koberečků, stěny byly světle zelené. Bylo tam i několik oken. Postel ze světlého dřeva s barevným povlečením. Pracovní stůl, pohodlná židle, křeslo, šatní skříň, několik skříněk na osobní věci, několik poliček a dokonce i menší knihovna(makal na tom celou noc za pomoci Gaie). Všechno čekalo jen na to, až je jejich nový majitel zaplní.

Kakashi se zamyslel. Je dobré brát si Naruta k sobě? Hokage ho varoval. Vzít si do péče dítě, které je na tom psychicky dost špatně, podle něho nebyl dobrý nápad. Šedovlasý ninja na jeho varování nebral ohled a pohled na Naruta mu dosvědčil, že udělal správně.

Narutova víčka se zachvěla a odhalila modré studánky. Blonďáček se začal poplašeně rozhlížet, protože vůbec nevěděl, kde je. Při pohledu na Kakashiho se uklidnil. Nevěděl proč, ale tomu muži zcela důvěřoval. Přišel mu povědomý, i když si byl Naruto jistý, že ho ještě nikdy neviděl.

Ahoj.“ Usmál se na něj Kakashi, opět bez masky.

Ahoj. Kde to jsem?“ Zajímal se Naruto a se zájmem se rozhlížel po pokoji.

Jsi ve svém pokoji.“

Ne.“ Zavrtěl Naruto prudce hlavou. „Můj pokoj takový není.“ Kakashiho úsměv se rozšířil.

Jsi ve svém novém pokoji u mě. Tady je tvůj nový domov, teda jestli budeš chtít?“ Zeptal se Kakashi nadějně.

A můžu?“ Rozzářil se Naruto.

Samozřejmě, jinak bych to nenabízel.“

A nebudu někomu vadit? Třeba vaší ženě...“

Nemám ženu.“ Přerušil ho Kakashi. „Bydlím sám a budu jen rád, když se ke mně připojíš.“

Tak to tu zůstanu moc rád.“ Řekl Naruto s úsměvem, ale pak se zarazil. „Ale tohle všechno...já nemám jak vám to splatit.“ Kakashi se rozesmál.

Ale já po tobě nic nechci. Budu moc rád, když tu zůstaneš. A teď pojď do kuchyně, musíš se najíst.“ Naruto se zvedl a v jednom z Kakashiho triček následoval šedovlasého ninju do kuchyně.


Pár poznámek

  • Naruto se u Kakashiho zabydlel a vybudoval si k němu vztah jako k otci

  • Kakashi trénuje Naruta

  • Naruto se spřátelil s Kyuubim a naučil se od něho nové techniky

  • sem tem ho bere do města, hlavně k večeru a do míst, kde potkávají hlavně ženy a kde je ticho(př. čajovna, knihovna)

  • Naruto se pomalu dostává z psychického šoku, už ho navštěvuje Iruka a Hokage


O rok později

Už jste si své záležitosti vyřídil?“ Poznamenal Sasuke kousavě, když si je Kakashi po roce zavolal.

Jistě.“ Řekl Kakashi s maskou opět nasazenou a udělal krok do strany. Za ním se až doteď schovával Naruto. Nejistě se na ně pousmál.

Počkej, to jsme jako celej rok čekali na tebe?!“ Křikla Sakura. Naruto se mírně přikrčil.

Tak to potěš koště.“ Zamručel si Sasuke pro sebe. „Umíš něco?“ Zeptal se nepříjemně, když si vzpomněl na Narutovy výsledky z akademie. Naruto bojovně vystrčil bradu.

Umím!“

Se předveď.“ Ušklíbl se Sasuke a chtěl do něj strčit. Naruto zmizel a objevil se o tři metry dál.

Dobře.“ Přijal nabídku a ohlédl se po Kakashim. Ten kývl a upřel na něj pohled typu: Kroť se je to tvůj týmový partner.

Sasuke se ušklíbl. Takovýho chcípáka porazim snadno. Pomyslel si.

Pak se černovlásek bez varování rozběhl k Narutovi s vytaženým kunaiem. Naruto rychle vytasil(nevím, jak jinak to popsat) dvě zvláštní dýky a v klidu Sasukeho útok odrazil.Obrazek Ohnal se po něm a udělal mladému Uchihovi šrám na tváři. Sasuke si zlobně utřel krev, odskočil od Naruta a hodil po něm několik surikenů. Naruto je vykryl a přiskočil blíž k Sasukemu. Chvíli bojovali jen pomocí taijustsu, pak to Naruta přestalo bavit, tak Sasukeho srazil k zemi, přičemž mu seděl na hrudníku, koleny mu zpacifikoval ruce a jednu z dýk mu přiložil ke krku.

Prohrál si.“ Oznámil mu s úsměvem. Sasuke sebou zacukal. „Nepustím tě, dokud to nepřiznáš.“ Sasuke se ještě chvíli cukal, než mu došlo, že to Naruto myslí vážně.

Dobře. Porazil jsi mě.“ Přiznal znechuceně. Naruto z něj slezl a otřásl se. Lidský dotek mu pořád dělal dost velké problémy.

Sakura na ně koukala jako opařená. Naruto porazil Sasukeho za tak krátkou chvíli a neměl žádná zranění.

Tak jo děcka, když už jste si zabojovali, můžeme začít s naší misí.“ Ozval se Kakashi, zatímco Sasuke propaloval Naruta vzteklým pohledem.

Jaká mise to je Kakashi?“ Zajímal se Naruto, který ještě na žádné misi nebyl.

Naruto, je to náš sensei! S-E-N-S-E-I!!!“ Vyhláskovala mu Sakura vztekle, až se Naruto mírně přikrčil.

To je v pořádku Sakuro. Uklidni se. Naruto mi říká jménem a já nevidím důvod, proč by měl přestat.“ Řekl Kakashi s úsměvem, který pod maskou nebyl vidět.

Tak jaká je ta mise Kakashi-SENSEI?“ Zeptal se Sasuke otráveně.

Musíme dobravit čtyři děti z vážené rodiny Natsumi do jejich domova v Suně. Ztratili se své rodině, když se vydali projít.“

Jak se ty děcka ze Suny dostaly až sem?“ Podivil se Naruto.

Kdo ví. Ale nic si z té doby nepamatují.“ Pokrčil Kakashi rameny. „Teď se běžte sbalit, sraz je za půl hodiny u brány.“ Jeho studenti se teda rozešli ke svým domovům, aby si sbalili.

Po půl hodině již všichni stáli u brány a čekali, až někdo přivede ty děti. O pár minut později se tam objevil Iruka. Za ruku se ho držela malá holčička s bledou pletí, modrými vlasy a temnýma širokýma očima. 

Obrazek

Vedle si to k nim šinula o trochu starší dívenka s světlounce modrofialovými vlasy a růžovočervenýma očima.

Obrazek

 Dva kroky vzadu šla tak devítiletá dívka s tmavými vlasy i očima a „průvod“ uzavíral tak čtrnáctiletý mladík se světle hnědými vlasy a jasně zelenýma očima.

Obrazek

Obrazek

 Narutovi vůbec nešlo do hlavy, jak tihle čtyři můžou bejt příbuzní, ale radši se neptal.

 

Tak vám je vedu.“ Usmál se na ně Iruka. Ti dva nejstarší přitom protočili očima. „Tahle malá je Airi.“ Ukázal na holčičku, co se ho držela za ruku. „Tohle je Chika.“ Řekl při pohledu na světlovlásku. „Tahle mladá dáma je Hikari a tento mladík je Ryuu.“ Představil je. „Tohle jsou Hatake Kakashi, Uzumaki Naruto, Uchiha Sasukre a Haruno Sakura. Odvedou vás v bezpečí domů.“ Představil Iruka jednotlivé ninji. Starší kývli a Airi si je zaujatě prohlížela. Očividně se jí zalíbil Naruto, protože k němu přešla a chytla se jeho rukávu. Opět si je všechny měřila pohledem a pochvíli Naruta zatahala za ukáv. Když se k ní Naruto sklonil, zašeptala mu do ucha(ale slyšeli to všichni):

Proč se tváří jak kakabus?“ Ukázala na Sasukeho. Naruto se usmál a vymýšlel nějaký důvod pro malé dítě.

Bolejí ho zuby.“ Prohlásil úplně vážně.

Jo?“ Zeptala se Airi zvědavě a otočila se na Sasukeho. „Bolí to hodně?“ Sasuke jen pokrčil rameny a dál si prcka nevšímal.

A proč ho bolí zuby Naluto?“

Jedl hodně sladkostí a špatně si čistil zuby.“ Vysvětlil jí Naruto vážně, přičemž dobrosrdečně přehlédl zkomoleninu svého jména.

Měli bychom vyrazit.“ Oznámil Kakashi a vyrazili.


Airi se Naruta chytla za ruku a vesele ťapkala vedle něho. V blonďáčkově přítomnosti se zdržovala i Chika, protože se jí líbil a protože byla moc plachá, aby se snažila spřátelit se s nepřístupně se tvářícím Sasukem nebo podle ní podivnou Sakurou.

Hikari vzpupně kráčela vepředu a Ryuu se coural vzadu, přičemž si celkem hladově prohlížel Naruta.

Airi Naruta přemluvila k vyprávění, a tak jim vyprávěl příběhy, co znal.

Mě bolí nohy.“ Začala si stěžovat Airi. Naruto si jí tedy vzal na záda, kde mu následně usnula. Chika šla stále vedle něj a plaše mu o sobě vyprávěla. Díky tomu Naruto zjistil, že si já vlastně nikdo z rodiny nevšímá, kromě Airi a jejich babičky. Všichni se prý zajímají o Ryuua(ach to skloňování) a Hikari. Ryuu je podle jejích slov rozmazlený, stejně tak i Hikari. Jednoho dne má Ryuu zdědit rodinný podnik a Hikari se má vdát do jiné vlivné rodiny. Prostě Airi a Chika jsou tam jen jako „záloha“. Sám jí pak vyprávěl o svém osamělém životě a o tom, jak se spřátelil s Kakashim (znásilnění vynechal). Z povídání je vyrušil Sasuke.

Hej, ubožáku. Tady si odpočineme.“ Zavolal na něho z místa, které mírně přešli.

No jo, no jo.“ Zamrmlal si a vrátil se k nim. Posadil se na spadlý kmen, spící Airi si položil na klín a Chika se posadila vedle něj.

Naruto sáhl do batohu a vytáhl svačinu, kterou doborsrdečně připravil i pro jejich chráněnce. Jeden balíček dal Chiko, pak vstal, předal svačinu Hikari a nakonec se dostal k Ryuuovi a dal i jemu svačinu. Ryuu se na něm s jiskrami v očích podíval a dal si záležet, aby prsty lehce přejel po Narutově ruce, když si od něj přebíral to jídlo. Naruto sebou šubl a radši se vrátil ke spící Airi.

Po chvíli zase vyrazili. Mezi všemi vládlo ticho. Nikdo neměl co říct.

 

Poznámka: pokud jste se dostali až sem, já vám říkala, že je to o ničem XD.

Jména: jsou japonská a já vám radši nebudu říkat své doměnky o jejich významu, protože si tím nejsem jistá.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-D

(Gaara z púšte, 14. 7. 2009 22:38)

teda Mono...však to bolo super :-D...hlavne tá časť so Sasukem,kde Naruto hovoril,že ho bolia zuby...tam som nemohol :-D...a ešte ma celkom zaujíma či niečo Ryuu vyvedie Narutovi :-D

...

(I_LOVE_KAKASHI , 28. 6. 2009 18:31)

doufám že Ryuua nenapadne znásilnit Naruta >:(
pac a pusu
fanynka tercik a páru KakaNaru :D

supa

(Tracy, 27. 4. 2009 23:20)

supa povídka moc se mi líbí jen by to chtělo pokračovaní už se nemůžu dočkat tak sem rychle něco dej ju :)

Jéééééééééé

(Klapča SBééénko :), 13. 4. 2009 10:29)

Jééé!!! Rychle pokráčko!!! Tohle bylo KAWAI!!!! :) A že to bylo o ničem??? Ani náhodou!!! Hodně jsem se dozvěděla o Narutově síle a že Ryuu je na kluky :D

já???

(Mono, 12. 4. 2009 22:08)

Já a mrška jo? +nevinný kukuč+ No možná trochu..trochu víc...Stop, já jsem hodná. A co na Naruta chystám...to ještě nevím...no dobře, tuším.

jůůůůů

(Iruka sensei, 12. 4. 2009 20:38)

Dobře!!!
Ty jsi ale mrška, copak to na Narutka zase chystáš?

.............

(Akyra, 11. 4. 2009 20:23)

juj šikovná kapitolka je fakt povedená hozně se těšímna pokráčko

...

(tess, 11. 4. 2009 19:47)

to se mi ulevilo Mona-chan. kdyby si zase potřebovala nějakej překlad. klidně mi napiš. pokusimse to najít.

..........

(kumikoo, 11. 4. 2009 17:18)

je to kawai pokračovat pokracovat polracovat

for tess

(Mono, 11. 4. 2009 14:25)

Neomlouvej se. Já jsem ráda, že jsi to zjistila, protože na stránce, kde jsem je našla, to měli nejasné a já překlad nechtěla pokazit.

...

(tess, 11. 4. 2009 14:10)

moc pěkný Mona-chan. opravdu. těšim se na další. doufám, že bude brzy.
Jinak sem si našla v jednom takovy seznamu co mám význam těch jmen. byla sem strašně zvědavá.
takže: Chika je prý moudrost
Hikari je světlo
Ryuu je drak
Airi sem bohužel nenašla
mno snad sem tě ti nenaštvala, lae zaujalo mě to, a řekla sem si, že by to ostatní mohlo zajímat. kdyžtak se omlouvám.

Good

(Mephisto, 11. 4. 2009 11:52)

tak to bylo fakt něco s tím Sasukem už se strašně těším na další kapitolu (doufám že to bude brzo :D)

hezké:)

(terkic, 11. 4. 2009 11:09)

mě se to náhodou moc líbilo, navíc Sasuke pěkně utřel:D už se těším na další a sem zvědavá na co Ryuu ještě provede:)