Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ještě jeden způsob

7. 4. 2009

 

Naruto.“ Přisedl se si k němu s přátelským úsměvem šedovlasý muž.

Proč?“ Zeptal se Naruto s pláčem. „Proč se mi to nikdy nepovede, proč mě Iruka-sensei nikdy nenechá projít? Proč Mizuki-sensei?“ Obrátil se s uslzenýma očima ne jednoho z jeho učitelů. „Zasedl si na mě?“

Iruka si na tebe nezasedl, jen si myslí, že když na tebe bude přísný, pomůže ti zesílit.“

Když já se vážně snažím stát se ninjou.“ Vzlykl blonďáček a sklopil hlavu.

Víš Naruto.“ Promluvil Mizuki. „Znám ještě jeden způsob, jak se stát shinobim.“

Opravdu?“ Vykřikl Naruto radostně. „A prozradíte mi ho?“

Poslouchej.“ Sklonil se k němu v důvěrném gestu Mizuki. „Tato zkouška je tvořena dvěma částmi. Obě jsou přísně tajné. První spočívá v tom, že musíš vzít Svitek Uzavření. A schovat se s ním v lese, na místě našeho posledního tréninku, kde se můžeš naučit nějaké jutsu. Tam si pak pro tebe přijdu.“

A co ta druhá část?“

To se dozvíš, až splníš tu první.“ Řekl Mizuki tajemně.

A proč mi o tomhle Iruka-sensei nikdy neřekl?“ Zajímal se Naruto zvědavě.

Protože se bál, že jí nezvládneš. A teď běž.“ Usmál se na něj a zvedl se k odchodu. „Přijdu tam pro tebe.“

 

O hodinu později

Naruto seděl se svitkem pečetí v lese a čekal na Mizukiho. Popravdě řečeno, Mizukiho měl vždycky rád a když mu poradil, jak se stát ninjou, oblíbil si ho ještě víc.

Tak jsi tu.“ Uslyšel za sebou hlas.

Ano Mizuki-sensei.“ Odpověděl s úsměvem.

Naučil jsi se nějaké jutsu?“ Zeptal se muž.

Jo. Naučil jsem se...“

To není důležité, pojď.“Přerušil ho Mizuki, chytil ho, udělal několik pečetí a přemístil je do chatky někde jinde v lese.

Tady bude probíhat druhá část zkoušky?“ Ptal se a zvědavě se rozhlížel kolem sebe.

Ano.“ Odvětil Mizuki a když se Naruto otočil zády, jeho tvář zhyzdil úšklebek

Obrazek

 

 

A co mám dělat?“

Pro začátek se svlíkni.“ Oznámil mu klidně Mizuki.

Co? Ale to...“ Znejistěl Naruto.

Jestli se bojíš, můžu zkoušku zrušit.“ Nadhodil šedovlasý.

Ne! Ne, už se svlíkám.“ Vykřikl kvapně Naruto a svlékl se.

Tak je hodnej kluk.“ Usmál se Mizuki spokojeně a prohlížel se chlapcovo ještě dětské tělíčko. Naruto se pod jeho upřeným pohledem ošil.

Pojď ke mně.“ Pobídl ho Mizuki. Naruto k němu popošel a Mizuki si ho přitáhl blíž. Chvilku ho jen hladil po těle a pak si sundal své vlastní oblečení.

Mizuki-sensei a co je podstata té zkoušky?“ Zeptal se Naruto nejistě.

Je to speciální zkouška odvahy.“ Mizuki si ho zase přitáhl zpátky k sobě a políbil ho. Když sebou Naruto škubl, řekl jen: „Klid Naruto. Nic se neděje.“ Naruto se tedy uklidnil a nechal se dál líbat(nikdy neměl sexuální výchovu a tak nevěděl, že je to špatné). Ovšem i jemu přišlo zvláštní, když Mizuki vzal jeho dlaň a položil si jí do klína.

Mizuki i přes Narutův mírný odpor přiměl chlapce, aby rukou přejížděl po jeho, teď už vzrušeném penise.

Bolí vás to?“ Zeptal se Naruto, když Mizuki vydal několik stenů.

Ne, pokračuj.“ Vypravil ze sebe Mizuki, ale pak si to rozmyslel. Povalil Naruta na zem a začal vzrušeně přejíždět rukama po jeho mladém, neporušeném těle. Nevynechal ani chlapcův penis ani jeho otvor. Tam se zdržel trochu déle. Hrubě do něj pronikl jedním prstem.

Auuu, sensei to bolí!“ Zasténal Naruto bolestně a zazmítal sebou.

Ani se nehni!“ Rozkázal Mizuki a k prvnímu prstu přidal druhý.

Narutovi do očí vyhrkly slzy.

Pak Mizuki Narutovi doširoka rozevřel nohy a tvrdě do něj na jeden příraz pronikl. Naruto vykřikl bolestí, kdežto Mizuki zasténal slastí. Začal rychle a tvrdě přirážet.

Auuu...dost...Mizuki-sensei...to...bolí.“ Vzlykal Naruto mezi výkřiky bolesti Šedovlasý sensei si ho nevšímal, myslel jen na to, jak co nejrychleji dojít k vrcholu. Když na něj pak přišel orgasmus, naplnil Naruta bílou tekutinou.

Vytáhnul z něj svůj penis a oblékl se. Naruto se schoulil do klubíčka a tiše vzlykal. Pak se odhodlal k otázce.

Obrazek

 

 

Mizuki-sensei a bude ze mě teda ninja?“ Mizuki se rozchechtal.

Tobě to ještě nedošlo? Já chtěl jen ten svitek, svitek a tvoje ponížení. To, že se z tebe stane ninja jsem ti jen nakukal, abys dělal, co po tobě budu chtít.Jsi jenom pitomej liščí démon, co napadl naší vesnici. A teď tě zabiju.“ Podíval se na něj Mizuki s fanatickým leskem v očích a vytáhl kunai.

Naruto se začal chvět. Ale ne strachy, vztekem.

Já vám věřil.“ Zašeptal smutně. „Já vám věřil a vy jste mě jen využil a ublížil jste mi tak jako ještě nikdy nikdo.“ Zavzlykal. Jeho oči se na chvilku zbarvily dočervena.

Pak Naruto pomocí rukou udělal několik pečetí- Pes, Kůň, Had a Tygr.

O co se pokoušíš?“ Zeptal se Mizuki posměšně. Naruto si ho nevšímal, soustředil se na jutsu(jelikož ho nenašel Iruka, stihl se naučit ještě jednu techniku).

Suisei no Jutsu* (Technika Komety-můj vlastní vynález, nekopírovat!)!“ Vykřikl. Kolem něho se začalo formovat velké množství chakry a nabíralo stříbřitou barvu.

Nakonec se stříbřitá chakra zformovala do tvaru komety. Velkou rychlostí si to zamířila k Mizukimu. Ten nestačil uhnout a tak se kolem něho kometa na krátkou chvíli omotala, když uvolnila své sevření, padl Mizuki k zemi mrtvý. Kometa se ještě prohnala kolem a zbořila chatku, pak zmizela.

 

Naruto klesl na zem. Ne že by ho ta technika vyčerpala, kupodivu nepocítil žádný úbytek síly, ale už se neudržel na nohou. Natržený zadní otvor ho moc bolel, krvácel a vytékala z něho jakási bílá tekutina. Oblékl se a odplazil se k blízkému stromu, o který se v sedu opřel.

Zdarec škvrně. Uslyšel ve své hlavě hlas.

Kdo si? Zeptal se bojácně.

Kyuubi. Ozval se hlas.

Takže já jsem vážně démon? Pomyslel si smutně.

Ne. Démon jsem já. Jsem do tebe zapečetěný.

Jo? Zeptal se nedůvěřivě.

Kyuubi ho místo odpovědi přenesl do Narutova nitra, přímo před mříž.

Obrazek

 

 

Ahoj. Pozdravil ho a vycenil tesáky v úsměvu.

Ahoj. Mňoukl Naruto.

Já ti nic neudělám. Nechal se slyšet démon. Naruto po něm nedůvěřivě loupl očima.

A co po mě vlastně chceš?

Chci ti pomoct. Naruto jen vykulil oči. Nechci, aby se opakovalo to, co ti udělal ten chlápek. Kyuubi zavrčel. I mě to bylo dost nepříjemný, protože se tebou sdílím jedno tělo. Naruto se při té vzpomínce roztřásl.

A jak to chceš udělat?

Dám ti k dispozici veškerou svou chakru. A že jí je hodně.

Vážně?

Jo. Přikývl Kyuubi hlavou. Vlastně už jsem ti jí část půjčil na Suisei no Jutsu. Ta technika by tě jinak zabila a mě se umírat nechce. Dávej pozor, jak s mou chakrou zacházíš.Mohlo by to pro tebe mít nedozírné následky. Zatím sbohem prcku. Kyuubi máchl ocasem a Naruto kolem sebe zase viděl jen les.

 

Najednou bylo všude okolo živo. Kolem se objevila spousta ninjů- MUŽSKÝCH ninjů.Zvědavě si ho prohlíželi, vypadal docela zřízeně. Naruto se přikrčil. Několik se jich k němu pokusilo přiblížit.

Nepřibližujte se.“ Křikl a máchal kolem sebe kunaiem.

Klid.“ Promluvil jakýsi tmavovlasý muž a přišel blíž-na Narutův vkus až moc.

Jděte ode mě!!!“ vřískl a vytvořil pečetě- Pes, Kůň, Had, Tygr. „Suisei no Jutsu.“

Kolem se prohnala kometa a ninjové museli spěšně uskakovat, aby je nezabila. Potom většina zalapala po dechu. Uvědomila si totiž, že Naruto nejenže provedl zakázané Jutsu a přežil, ale pravděpodobně ho použil podruhé v krátkém intervale(Mizukiho už našli a taky si všimli poničeného okolí) a měl stejně síly jako předtím.

Podívali se bezradně po sobě. S tímhle si nevěděli rady. Ten kluk byl očividně velmi vyděšený a taky silný. Bezradně tam stáli a už se nepokoušeli se k němu přiblížit, nikdo z nich nechtěl být zabit Suisei no Justu.

Po chvíli tam dorazil Iruka. Rozhodl se být klidný, aby Naruto neutekl.

Naruto.“ Naruto se přikrčil snad ještě víc. Vykročil k němu, ale Naruto opět použil Techniku Komety a ještě po něm hodil kunai. Iruka byl v šoku, takže, kdyby ho ostatní neodtáhli, byl by mrtvý.

Naruto.“ Vydechl šokovaně. Blonďáček se jen opět přitiskl ke stromu s novým kunaiem v ruce.

 

Po chvíli bezradného přešlapování tam přišel Kakashi.

Co se děje? Hokage-sama říkal, že máte nějaké problémy."

Jeden z ninjů ukázal na Naruta, který vypadal dost vyděšeně.

Nevíme co se s ním stalo, ale nechce nás pustit k sobě. Třikrát použil Suisei no Jutsu. Dvakrát na nás, jednou na Mizukiho."

Suisei no Jutsu? Ale to by měl být mrtvý. V tom má asi drápy Kyuubi. Pomyslel si Kakashi a pak je gestem ruky odehnal. „Běžte pryč, vyřeším to.“ Promluvil k nim.

Zníš dost sebejistě, ale ten kluk je docela nebezpečnej.“ Promluvil ninja. Kakashi jen zopakoval svoje gesto. Ninjové se tedy odebrali pryč, kromě nějakých dvou a Iruky-ti se schovali za strom.

Ty jsi Naruto, viď?“ Řekl Kakashi jemně a pomalu. Jeho hlas zněl konejšivě, Naruto přikývl. Kakashi si stáhl masku, takže chlapec mohl vidět jeho přátelský úsměv.

Já jsem Hatake Kakashi, těší mě, že tě poznávám“ Kakashi mluvil pomalu a klidně, jako s vyděšeným malým zvířátkem, protože Naruto teď takové malé vyděšené zvířátko byl. Pomalu se o kousek přiblížil.

Naruto se zase přikrčil a připravil si kunai do pohotovosti.

Dobře, nebudu se přibližovat, když nechceš.“ Naruto se mírně uklidnil. Kakashi si dřepl, aby byl v podobné výšce a prohlížel si ho. Naruto měl slušnou sbírku modřin, ale Kakashimu dělala největší starost krev na zadní části blonďáčkových kalhot. Ještě než sem došel, prohlížel si rozmlácenou chatku, byla odsud asi 10 metrů schovaná mezi stromy. Na její podlaze našel trochu krve a hlavně sperma. Šedovlasému ninjovi došlo, co všechno mu Mizuki udělal a proč Naruto nechce, aby se k němu přiblížil jakýkoli muž.

Naruto proč si vzal ten svitek?“ Zeptal se tiše. Nasadil stejný tón, jako když za ním chodil, když byl Naruto ještě malý. Nikdo o tom nemá ani páru, ale on prostě rád trávil čas s malým dítkem jeho senseie, které bylo skoro pořád samo. Vyprávěl mu příběhy, hrál si s ním... Pak ale Naruto vyrostl a Kakashi ho přestal navštěvovat.

Naruto se zachvěl, ale odpověděl.

Mizuki-sensei mi to řekl. Řekl mi, že je ještě jedna cesta, jak se stát ninjou. Že je to zkouška a má dvě části. První je odnést ten svitek a něco se z něj naučit a druhá...“ Narutovi se zlomil hlas a blonďáček se rozplakal.

Je mu teprve devět a tolik si vytrpěl. Napadlo Kakashiho. „Jen breč Naruto, uleví se ti.“ Promluvil a zvedl se. Pomalu, krůček za krůčkem se přibližoval k Narutovi, až ho nakonec sevřel v náručí.

Naruto sebou škubl, ale pak se k němu víc přitiskl. V náruči toho šedovlasého muže se cítil bezpečně. Bylo to poprvé, kdy pocítil vřelé lidské obětí. Nechal se konejšit a rozplakal se úplně. Všechny zábrany opadly a on Kakashimu svěřil všechno, co se mu stalo. Kakashi ho nepřerušoval, jen ho hladil po zádech a jemně s ním pohupoval.

Pak se i s Narutem v náruči zvedl a vydal se směrem ke svému bytu. „Vezmu tě domů.“ Pošeptal Narutovi.

Já nemám domov.“ Vzlykl Naruto. Kakashi se usmál.

Vezmu tě k sobě. Tam může být od teď i tvůj domov.“ Pohladil ho po hlavě a odmítavým pohledem odradil ninji i Iruku od toho, aby šli k nim.

 

Odnesl Naruta domů, Naruto usnul, a tak ho Kakasi svlénul umyl a uložil ho do své postel. Spolu s myšlenkou, že bude muset pro Naruta nějakou koupit, protože si blonďáčka chtěl nechat u sebe, aby ho uchránil před podobnými zkušenostmi.

Obrazek

 

 

 

* Jak už jsem řekla, Suisei no Jutsu je moje vymyšlená technika. Pravděpodobně ji využiju i v jiných povídkách. Spočívá v tom, že chakra zformovaná do komety vysaje z oběti veškeré teplo a veškerou životní energii.

Je ovšem i velmi náročná, skoro nikdo její užití nepřežije, proto je zakázaná.

 

 

Povídka je původně psaná jako jednoráovka, ale jestli chcete můžu napsat pokráčko, možná mám i nějaké nápady.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

O_O

(Gaara z púšte, 14. 7. 2009 22:24)

teda ten hajzel Mizuki...dobre mu tak...toto nemal Narutovi spraviť...chudáčik maličký...ale Kakashi je hrdina :-D

grrr

(I_LOVE_KAKASHI , 28. 6. 2009 18:19)

Chudák Naruto :( zas***** Mizuki..
ještě že tam byl Kakashi.... :)
pac a pusu
fanynka tercik a páru KakaNaru :D

*_*

(Hanage-neechan, 8. 4. 2009 20:30)

óóó... jasně že chci pokračování... tzíí je to bombaa

Pokráčko!

(Kynara Nara, 7. 4. 2009 20:01)

napiš pokráčko!! To byla krása a to já yaoi nečtu!! (Ale když to bylo od tebe)
Dobře, bylo to moc pěkné a ty jsi mě inspirovala k další jenorázovce .)

Když myslíš :))

(Klapča SBééénko :), 7. 4. 2009 18:49)

Ale stejně ti ještě jednou děkuju XD

Pokrááááčko :)

(Klapča SBééénko :), 7. 4. 2009 18:19)

Já chci pokráááčko!!! Ale ať v druhém díle Naruto není 9-ti letý... PLS!!!

Děkujíííííííí

(Klapča tvé SBééénko :), 7. 4. 2009 17:38)

ARIGATO ZA HLÁSNUTÍ :) MOOOC DĚKUJU!!!

...

(tess, 7. 4. 2009 15:25)

teda. měla sem co dělat abych se na konci nozbrečela. ta povídka je krásná. smutná ale krásná.

.............

(Akyra , 7. 4. 2009 15:23)

bylo to skvělé a pokráčko určo :)

= )

(Neli, 7. 4. 2009 14:59)

Pokráčko by nevadilo. Bylo by fajn udělat z toho pár Naruto/Kakashi, protože to sem snad ještě nikde neviděla.

...

(Iruka sensei, 7. 4. 2009 11:39)

No ppravdě ten začátek mě dost vyděsil, ale ten kakashi to nakonec spravil XD

:-)

(terkic, 7. 4. 2009 8:39)

chudinka Naru:( jooo napiš pokráčko, moc se mi to líbilo:)